Četvrtu dodjelu nagrada Ambasador ove godine možeš pratiti i s kauča

Četvrta po redu dodjela nagrada Ambasador održava se u četvrtak u zagrebačkom klubu Aquarius. S obzirom na epidemiološku situaciju organizatori su prvi puta odlučili u suradnji s Vang Streamom omogućiti gledanje video prijenosa glavnog programa dodjele nagrada


Svečana četvrta dodjela nagrada Ambasador elektroničke glazbe za ostvarenja u 2019. godini, koju organizira udruga Klubska kultura, održat će se u zagrebačkom klubu Aquarius u četvrtak 17. rujna 2020. godine.

Zbog smanjenog kapaciteta i okolnosti uzrokovanih trenutnom epidemiološkom situacijom, ovogodišnja dodjela moći će se po prvi put pratiti i virtualnim putem. U suradnji s Vang Streamom organizatori će omogućiti gledanje video prijenosa glavnog programa dodjele nagrada.

Foto: Promo

Želiš li iskusiti djelić atmosfere s vlastitog kauča, program ćeš moći pratiti uživo od 20 sati na Ambasadorovoj službenoj Facebook stranici.

Nagrada Ambasador će se ove godine dodijeliti akterima hrvatske elektroničke scene u 35 kategorija za ostvarenja unutar granica Hrvatske i na inozemnom tržištu u proteklih godinu dana.

Foto: Promo

Dodjela nagrada započinje warm up glazbenim programom Sunset selections na ljetnoj terasi kluba Aquarius u 18:30, a iza pulta će se naći
DJ Stefanic i polovica zagrebačkog dua Egzotika DJ’s.

Glavni program dodjele nagrada kreće u 20 sati, a podijeljen je u činove između kojih će nastupati zanimljiva imena domaće glazbene scene.

Foto: Facebook

Nakon završetka službenog dijela programa, u 22 sata posjetitelje očekuje otvoreni after party na kojem će nastupati aktualni dobitnici priznanja.

Evo kome se ove godine smiješi kipić:

FESTIVALI

01. OPEN AIR FESTIVAL GODINE
Dimensions festival – Fort Punta Christo, Štinjan, Pula
Modem festival – Primišlje
Outlook festival – Fort Punta Christo, Štinjan, Pula
Sea Star festival – Stella Maris, Umag
Sonus festival – Plaža Zrće, Novalja, otok Pag

02. BOUTIQUE FESTIVAL GODINE
Defected Croatia – The Garden, Tisno
Dekmantel Selectors – The Garden Resort, Tisno
Goulash Disko – Komiža, otok Vis
Love International – The Garden Resort, Tisno
SunceBeat – The Garden Resort, Tisno

03. NAJBOLJI FESTIVAL DOMAĆEG PROMOTORA
Forestland festival – Brezje
Freemental festival – Tarej, otok Cres
Future Sound of Zagreb – Zagreb
Lastovo U Zvijezdama – Park prirode Lastovsko otočje
Seasplash festival – Plaža Martinska, Šibenik

04. REGIONALNI FESTIVAL GODINE
Exit festival – Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad (SRB)
Garden of Dreams – više lokacija, Sarajevo (BiH)
Lovefest – Vrnjačka Banja (SRB)
No Sleep festival – Luka Beograd (SRB)
Sea Dance festival – Plaža Buljarica, Budva (CG)

SCENA

05. NAJBOLJA NOVA KLUPSKA VEČER
Ćelija
Myuz
Namaz
Powertape
Synesthesia

06. KOLEKTIV GODINE
Future Scope
KBS
RatCat
Tanzen
Traum

07. NAGRADA UDRUZI ZA RAZVOJ I PROMICANJE SCENE
Edusplash/Seasplash

Glazbena udruga „Echo“
Kultura Futura
Labin Art Express XXI
RatCat

08. KONCEPT GODINE
BSH Events
Flyaway festival
Rave bal
Stereotip
We Love Sound

09. PODCAST / STREAM / RADIJSKA EMISIJA GODINE
Contrast Radio – Radio 101 (Yesh)
Enter peglaona – Enter (Tea Hendija)
Magic Room – Yammat FM (Maminho)
Mojo Sound System – Yammat  FM (Ivona Kovačević)
Top DJ Room

10. KLUPSKA VEČER GODINE
Balance
Deep`n`Delicious
Future Scope
Tanzen
Traum

11. PARTY GODINE
The Chemical Brothers – Dom sportova, Zagreb
Collage x LHF: Âme vs HVOB – Tvrđava Sv. Mihovila, Šibenik
Dimensions Arena: Jeff Mills & Tony Allen Live – Arena, Pula
KBS Warehouse: Darrius Syrossian – Student Day Festival, ex port Drvo, Rijeka
Project Vojarna: Monika Kruse – ex vojarna Bribirskih knezova, Šibenik

12. NAJBOLJI MALI KLUB
Depo – Zagreb
Epic – Osijek
Judino drvo – Split
Masters – Zagreb
Pločnik – Zagreb

13. NAJBOLJI VELIKI KLUB
Aquarius – Zagreb
Boogaloo – Zagreb
Lazareti – Dubrovnik
Opera – Zagreb
Revelin – Dubrovnik

14. NAJBOLJI KLUB U REGIJI
20/44 – Beograd (SRB)
Ambasada Gavioli – Izola (SLO)
Half – Beograd (SRB)
K4 – Ljubljana (SLO)
Silver & Smoke – Sarajevo (BiH)

DJ/SELEKTOR

15. NAJBOLJI TECHNO DJ
DJ Jock
Insolate
Ogi
Petar Dundov
Volster

16. NAJBOLJI HOUSE DJ
Antonio Zuza
PEZNT
Pips
Tom Bug
Yakka

17. NAJBOLJI GOA/PSY TRANCE DJ
Dalton Trance Teleport
Zmayo
Stevo
Val Vashar
Winpa

18. NAJBOLJI TECH-HOUSE DJ
Andrea Ljekaj
Bronski
Felver
Mariano Mateljan
Marina Karamarko

19. NAJBOLJI BASS DJ
Filip Motovunski
Fullstep Phil
Kodin
Kula
Minimalist

20. NAJBOLJI SELEKTOR DUB/REGGAE ZVUKA
Banana Zvuk
Dr. Obi
Ilko & Zoki
Lo Peaks
Vrki

21. NAJBOLJI MAINSTREAM DJ
Dekova
Joe2Shine
Kosta Radman
Matroda
Vanillaz

22. ECLECTIC DJ GODINE
Dr. Smeđi Šećer
Ezgotika DJs
Jogarde
Kiwi in Space
M.I.L.E.

23. AMBASADOR HRVATSKE U INOZEMSTVU
Dalton Trance Teleport
Egoless
Insolate
Matroda
Petar Dundov

24. REGIONALNI DJ/PRODUCENT GODINE
Lag
Marko Nastić
Mike Vale
Reblok
Space Motion

NAGRADE STRUKE

25. MLADI DJ GODINE
Carnero
Groove Masters
IGZ
Marcel
Sub Effect

26. NAGRADA ZA NAJPERSPEKTIVNIJI BEND/AUTORSKI PROJEKT ELEKTRONIČKE GLAZBE
Eleven
Legabyte
Pastele
Sun U
The Siids

27. MAINSTREAM SINGLE/REMIKS GODINE
Armand Van Helden – You  Don’t Know Me (Matroda Remix)
Detour – Bez  Tebe (Yakka Breakbeat Remix)
Ivan Mastermix – Ederlezi (Club Mix)
Sara Renar – Tišina (Outcome Remix)
Vanillaz, Divolly & Markward – Ederlezi (Extended Mix)

28. VIZUALNO RJEŠENJE GODINE
Ante Zvonimir Stamać – ABOP „Delta“ Album Cover
Dalibor Talajić – PEZNT „Paid in Full“ Album Cover
Domagoj Jakić – MYUZ je u Klubu
Martina Kovačić – Marvin & Guy na Maloj loži
Saša Pocrnić – Miniwal

29. LIVE ACT GODINE
Egoless
F.O.R.M.
Ivan Komlinović
Jan Kinčl & Regis Kattie
Petar Dundov

30. ELEKTRONIČKI BAND GODINE
ABOP
Chui
Nipplepeople
Pocket Palma
The Fogsellers

31. SINGLE GODINE
DJ Jock – Under The Lights (Suara)
Insolate – Nada (Get Physical Music)
Petar Dundov – Pyroelectric (Cocoon)
PEZNT – Freedom (DFTD)
Tom Bug – Changed My Life (Snatch! Records)

32. REMIKS GODINE
Denise Rabe – Sunfall (Insolate Remix)
Didier Sinclair – Lovely Flight (Tom Bug Feel Remix)
Insolate – Nada (Andrea Ljekaj Remix)
The Alchemical Theory – Eternal Return (Volster Remix)
Todd Terry, Jocelyn Brown, Martha Wash – Keep on Jumping (PEZNT Remix)

33. NAJBOLJI ALBUM PLESNE/SUVREMENE ELEKTRONIČKE GLAZBE
ABOP – Delta (PDV Records)
Insolate – Order is Chaos (Out of Place)
Nik Oroši – Underline (M.I.N.E. Records)
PEZNT – Paid in Full (Blacksoul Music)
The Siids – Brutalist (Dallas Records)

34. HRVATSKA ETIKETA GODINE
Blacksoul Music
Burek
Dobar House
Out of Place
PDV Records

35. DJ GODINE (PO IZBORU STRUKE)
DJ Jock
Insolate
Maja PA
Petar Dundov
Yakka

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *